Keith ‘i vetëm’ në qytetin e dashurisë, shkon atje pa ‘Sasën’

Keith dhe ‘Sasa’ kanë bërë për vete publikun shqiptar.

Dyshja kanë gjetur gjuhën e përbashkët përkundër dallimit në moshë.

Shumicën e kohës e kalojnë bashkë duke publikuar për ndjekësit momentet e tyre romantike.

Ndonjëherë largësia i bën që të ‘ndahen’ por që asnjëherë nuk harrojnë njëri-tjetrin.

Së fundmi ‘Sasa’ publikoi një video të Keith i cili gjendet në Francë.

I vetëm pa të në qytetin e dashurisë por aktorja nuk e ka problem.

Ajo ndau këtë video në Instastory-n e saj duke shkruar: Dashuria ime, e vetmja dashuri.

Më këtë po e dëshmojnë se asgjë nuk është më e fortë se dashuria që kanë për njëri-tjetrin./Indeksonline/