Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaKejsi do të bëhet xheloze, këngëtarja tërheqëse me fjalë të mëdha për...

Kejsi do të bëhet xheloze, këngëtarja tërheqëse me fjalë të mëdha për fitoren e Stresit

Big Brother u kthye ne nje ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse fituan simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Kejsi do të bëhet xheloze, këngëtarja shumë e njohur kosovare ka thënë fjalë të mëdha për fitoren e Stresit. Morena Taraku dhe Stresi kanë një raport mjaftë të ngushtë së bashku.

Modelja ka reaguar e lumtur pas fitores së reperit në Big Brother VIP Kosova. ”E kam ditur vëlla, ti je më i miri. Krenare, krenare, krenare përgjithmonë”, ka shkruar ajo ë mbishkrim, ndersa e njejta gjate tere rrugtimit te Stresit ne BBVK ka bere me dije se e mbeshteste vazhdimisht.

Dyshja ka vite që njihen teksa njëri tjetrin e quajnë ”vëlla e motër”. Kujtojmë se, Arkimend Lushaj (emri i vërtetë) fitoj çmimin e madh prej 160 mijë eurosh në BBVK. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,687FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit