Web Analytics

Kejsi jep përgjigjen e papritur kur pyetet se a do ishte martuar me një mashkull me ngjyrë

Botuar nga: InfoKosova

Të ndodhur në sauna, Gerti dhe Mevlani kanë pyetur Keisin në lidhje se si i ka marrëdhëniet me djemtë.

Gerti e pyeti nëse do i pëlqentë të kishte një lidhje me një djalë me ngjyrë, ose me kombësi tjetër.

Këngëtarja u shpreh se nuk është rraciste, por s’do donte që t’i përziente racat.

Pjesë nga biseda:

Gerti: A do ishe martuar me një zezak për shembull? Ose me një arab?

Keisi: Këtë s’besoj ta kisha bërë, jo se jam rraciste, por nuk më pëlqen që t’i përziejë rracat si i thonë.

Nuk kam gjë kundër tyre, por s’do më pëlqente që unë të jem e bardhë e burri im i zi.

Ndoshta dhe do ndihesha në siklet.

Të FUNDIT