Kejvina bombastike, merr gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit!

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, jo rastësisht cilësohet si një nga femrat më ‘hot’ shqiptare.

Ajo u bë e njohur teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing’, derisa mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

Pastaj ajo ka vazhduar me modelimin, duke u bërë një nga modelet më ‘hot’ dhe më të kërkuara.

Poashtu Kejvina është mjaft aktive dhe atra.ktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, ku së fundmi ka publikuar një fotografi ‘bom.bastike’ duke rrëmbyer gjithë vëmendjen.