Kejvina fillon mëngjesin me vallëzime atraktive

Modelja shqiptare ka ndarë në rrjete sociale video duke vallëzuar.

Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video për fansat e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.

Së fundmi ajo publikoi një video ku përshëndeti ndjekësit e saj dhe u uroi një mëngjes të bukur duke vallëzuar me bluzën lart teksa vë në fokus format trupore./Lajmi/