Kejvina Kthella e zbulon tatuazhin që ka bërë në këtë pjesë të gjoksit

Kejvina Kthella është një nga personazhet që shpesh herë komentohet në median rozë.

E njohur si jevinë, biondina së fundi është duke e shijuar bregdetin.

Nga imazhet terheqese në bekine, ajo e zbuloi tatuazhin në pjesën e poshtme të gjoksit.

Nuk dihet se çfarë është saktë por ngjanë sikur të jetë një ëmër dhe po i rri mjaftë bukur./kryefjala