Kejvina Kthella harron që është në Instagram ‘shfrenon’ fjalorin: U q.. rob.t’, ja pse

Reperja e njohur Tayna dhe modelja Kejvina Kthella tashmë e kanë çertifikuar miqësinë e tyre.

Dy vajzat jo vetëm që i lënë njëra tjetrës komenente me superlativa por edhe shpesh herë shihen bashkë.

Kështu ka ndodhur dhe së fundmi.

Tayna ka postuar një video në Instastoryn e saj ku shoqërohet nga Kejvina.

Mirëpo kësaj të fundit nuk i kanë pëlqyer aspak filtri që Tayna ka përdorur në video aq sa nuk përmbahet.

Kur Tayna e pyet:

‘Cili është ushqim më i mirë, i Kosovë apo Shqipërisë’ ?

Kejvina bën të përgjigjet por sapo sheh filtrin e Instagramit, i ‘shpëton’ një:

“Ua q..robt”.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/2213318292296007/