Kejvina Kthella nuk i lë vend imagjinatës, provokon me imazhe në bekine

Modelja nga Shqipëria, Kejvina Kthella është ndër femrave më të bukura shqiptare, e cila është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Ajo njihet për imazhet provokuese që sjell përmes rrjeteve sociale dhe një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

Modelja e njohur postoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 700 mijë ndjekës, ndërsa shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë.

E shtrirë teksa mban një pije në dorë, syze dielli dhe kapele, modelja bionde nuk la shumë vend për imagjinatë duke vënë në fokus të gjoksin dhe të pasmet joshëse.