Kejvina Kthella provokon me fustanin e ngjitur pas trupit

Kejvina është një nga modelet më të përfolura në në mediat shqiptare, derisa vazhdon të marrë vëmendje me imazhet e reja.

Modelja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet në profilin e Instagramit.

Së fundmi ajo solli imazhe ku shihej e veshur me një fustan ngjyrë floriri, i cili i theksonte format trupore e në veçanti gjoksin e formësuar.

Modelja shqiptare vazhdon të nxjerrë imazhe të reja ku duket si gjithmonë mjaft pr.ovokuese ndërsa është mjaft e angazhuar edhe në fushën e modelimit./Kosovarja/