Web Analytics
BallinaSHOWBIZKejvina Kthella shfaqet e zjarrtë në fustanin blu

Kejvina Kthella shfaqet e zjarrtë në fustanin blu

Kejvina Kthella është padyshim një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Me një numër prej mbi 800 mijë ndjekësve në Instagram, Kejvina sjell herë pas here imazhe që komentohen e marrin çdo herë vëmendje.

Edhe në disa foto të radhës, modelja u kujdes që të shfaqte elegancën dhe sensualitetin e saj teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Modelja nga Shqipëria ka pozuar në imazhet e fundit e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kaltër që ia vinte në pah format joshëse të trupit.

Nuk munguan pëlqimet dhe reagimet e shumta nga ana e fansave sipër postimit të modeles.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit