Kejvina Kthella tregon edhe njëherë format

Bukuroshja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është një prej emrave të njohur të ekranit e cila çdo herë komentohet në rrjete sociale.

Edhe në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo ka pranuar komente të shumta.

Kejvina është shfaqur me rroba plazhi të kuqe dhe duket superseksi teksa po tregon format dhe po merr rreze dielli në bregdet.

Ndër komentet që ka pranuar ishte edhe ai i Oriola Marashit.

“Jeta je”, i ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on