Kejvina ‘ngrit’ temperaturat me imazhin e fundit

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, jo rastësisht cilësohet si një nga femrat më ‘h ot’ shqiptare.

Ajo u bë e njohur teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing’, derisa mori gjithë vëmen djen me bukurinë e saj.

Pastaj ajo ka vazhduar me modelimin, duke u bërë një nga modelet më ‘h ot’ dhe më të kërkuara.

Poashtu Kejvina është mjaft ak tive dhe atra.ktive me para.qitjet e saj nëpër rrjetet sociale, ku së fundmi ka pu blikuar një imazh ‘bom.bastik’ nga një jaht, duke rrëm.byer gjithë vëmen djen. /IndeksOnline/