Kejvina, një zemër e kaltër

Valltarja dhe bukuroshja shqiptare Kejvina Kthella sot është bërë tërësisht e kaltër, për të bërë disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave më aktive kohëve të fundit.

Gjersa deri me tani kemi parë foto të saj vetëm në bikine, Kejvina sonte ka ndryshuar stil duke u paraqitur e veshur me ngjyrë të kaltër, ajo po ashtu poshtë këtyre fotove ka postuar një “zemër të kaltër”.

Kejvina vazhdon të jetë njëra prej bukurosheve më të kërkuara kohëve të fundit. /Express/