Kejvina plot stil e shije, edhe në kohë pandemie!

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, jo rastësisht cilësohet si një nga femrat më ‘hot’ shqiptare.

Ajo u bë e njohur teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing’, derisa mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

Pastaj ajo ka vazhduar me modelimin, duke u bërë një nga modelet më ‘hot’ dhe më të kërkuara.

Poashtu Kejvina është mjaft aktive dhe atraktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, ku së fundmi në këtë kohë pandemie ka publikuar disa fotografi ku shihet plot stil e shije.

Ajo derisa po i shijon rrezet e diellit, ka shfrytëzuar rastin të ekspozoj edhe linjat e saj bomabastike trupore. /IndeksOnline/