Kejvina provokon me gjoksin nga vetura

Kejvina Kthella, njihet për format e saj superseksi.

Modelja e dashur u bë e njohur për publikun pasi u bë pjesë e emisionit të Ermal Mamaqit, shkruan InfoKosova.

Kejvina gjithmonë i freskon fansat e saj me fotografi dhe video të ndryshme të cilat i publikon në instagram.

Ngjashëm ka vepruar edhe herën e fundit, teksa shihet në veturë shumë e zjarrtë./InfoKosova/