Web Analytics
BallinaSHOWBIZKejvina vjen tejet joshëse në bikini

Kejvina vjen tejet joshëse në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella prej ditësh ka nisur pushimet dhe si destinacion kësaj radhe ka zgjedhur Zanzibarin në Tanzani.

Ndonëse nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron, modelja nuk i ka lënë anash postimet që nxisin imagjinatën e admiruesve të saj.

Edhe në imazhet e reja që solli në llogarinë e saj të Instagramit, modelja bionde u paraqit në super formë duke rrëmbyer vëmendjen përmes linjat mahnitëse të trupit.

Kejvina ka pozuar për disa foto të reja joshëse e veshur me bikini me printe tigri me ngjyra bardhë dhe zi teksa dukej më në formë se asnjëherë më parë.

Bukuroshja nga Shqipëria u kujdes që fiziku i saj të ishte në planë të parë dhe fansat e saj ishin të menjëhershëm me reagimet e tyre në hapësirën e komenteve.

Ndonëse imazhet u realizuan pranë bregdetit, modelja i kushtoi rëndësi edhe makijazhit të theksuar teksa flokët e shkurtër dhe të valëzuara ia kompletonin dukjen atraktive.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit