Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKejvinës i ka mbetur mendja tek Big Brother VIP Albania, e vërteton...

Kejvinës i ka mbetur mendja tek Big Brother VIP Albania, e vërteton sërish (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Modelja Kejvina Kthella ka ndryshuar pamje së fundmi. Nga biondina joshëse, tani është bërë brune dhe me flokë të gjatë. Por, ajo që mori vëmendje është mbishkrimi i saj që ka bërë në postim.

”Me që imazhin mbas bigut se ndryshoj dot thash të ndryshoj flokët”, ka shkruar ajo teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente.

Kujtojmë se, ky mbishkrim i Kejvinës ka të bëjë pas skualifikimit nga Big Brother VIP Albania me që e goditi me shuplakë banorin tjetër, Luiz Ejlli. Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit