Këmisha e tejdukshme i zbulon shumë trupin Enit

Eni Koçi duket joshëse në fotot e fundit.

Këngëtarja Eni Koçi ka pozuar atraktive dhe me ndjekësit i ka ndarë disa foto në llogarinë e saj në Instagram.

Veshja e shkurtë i zbulonte asaj këmbët seksi, mirëpo ajo se çfarë ra në sy ka qenë këmisha e tejdukshme në të cilën vihej re gjoksi i saj.

Eni Koçi aktualisht po e shijon lidhjen e dashurisë me Genc Prelvukajn.

Së fundmi ka treguar se në lidhjen e tyre ka besim.

Sipas Enit kur fillojnë xhelozitë, marrëdhënia lëkundet.