Kendall Jenner mërzitet në karantinë, i disponon fansat me këtë paraqitje

E vetë-karantinuar në vilën e saj në Kaliforni, Kendall Jenner mund të konsiderohet shumë me fat.

Katër dhoma gjumi, një pishinë e madhe noti, kopsht, një sallë e gjerë, kuzhinë dhe madje edhe një palestër private.

E pavarësisht kësaj, edhe modelja është mërzitur nga të qëndruarit brenda.

Dhe falë kësaj mërzie dhe kohës që duket sikur nuk ecën, Kendall Jenner ka vendosur t’i ngrejë pak moralin vetes dhe ndjekësve ët saj në Instagram, duke postuar disa foto sen.suale.

Format që e bënë atë një yll të modelingut duke më së mirë, ndërsa Kendall merr po.za sens.uale dhe provo.kuese.