Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKënga e Maestros del te jetë e vjedhur, dalin faktet mbi këtë

Kënga e Maestros del te jetë e vjedhur, dalin faktet mbi këtë

Armaldo Kllogjeri surprizoi vajzat dhe nënat me rastin e Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Ai këndoi këngën “Ta dije” përballë banorëve dhe të gjithë shikuesve të ‘Big Brother VIP’.

“Sikur ta dije, ta dije, se sa të dua shpirt/ S’do shkoje, do rrije, tërë jetën në krahët e mi”, është refreni i këngës. Armaldo falenderoi “Vëllanë e Madh” mirëpo nuk la pa përmendur Alban Kondin që ka krijuar muzikën dhe tekstin dhe Shpëtimin Saraçin.

Teksa kanë kaluar ditë nga publikimi i këngës, në rrjet flitet se kënga është një kopje e këngëtarit grek Argiros. “Bravo shumë e bukur, këngë e vjedhur nga këngëtari grek Kostandino Argiro, Eleftero”

“A s’ju vjen zor dhe një këngë që deshi me bo tamam shkuat dhe e kopjuat. Turp i madh për ju Top Channel” ‘Edhe Kostandinos Argiros me këngën e vet Elfteros do ishte super krenar për këtë kopjim”, janë disa nga komentet e ndjekësve të Big Brother Vip 2.

Duhet pranuar se ritmi i këngës është i njëjtë e ashtu edhe melodia. Po ju, mendoni se dy këngët kanë ngjashmëri? Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit