Web Analytics
BallinaUncategorizedKënga e Taynës dhe Mozzik në versionin Albin Kurti Isa Mustafa

Kënga e Taynës dhe Mozzik në versionin Albin Kurti Isa Mustafa

“Edhe ti” quhet kënga e re e Taynës dhe Mozzik.

Ky projekt muzikor u pëlqye fort nga publiku, por, së fundmi ka dal një tjetër version i kësaj këngë që është shumë më interesant.

Fjala është për versionin Albin Kurti-Isa Mustafa dhe për zvarritjen e bërjes së kolaicionit.

Versionin e ri Tayna e ka rishpërndarë në Instagram me dhe me të ka qeshur fort.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit