Kënga Haziri publikon foto nga shtrati…

Kënga Haziri ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E bija e të parit të Gjilanit, ka pozuar nga shtrati.

Keshtu ajo  ka bërë me dije po argëtohet në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se Kënga jo rrallë herë publikon fotografi nga më të ndryshmet dhe jo rastësisht merr vëmendjen e të tjerve./IndeksOnline/