Web Analytics
BallinaSHOWBIZKënga më e bukur për hallat vjen nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha

Kënga më e bukur për hallat vjen nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha

Shyhrete Behluli bashkë me të bijën Engjin nuk ndalen me projekte të shumta muzikore, me zërin unik që kanë, ato ndezin atmosferë kudo që marrin pjesë.

Ato sjellin kenge me tema sociale, qe gjithmone prekun zemrat e publikut me tekstin preks qe kane.

Por, zeri i tyre i embel e ben qe kenga te jete shume e pelqyer nga publiku.

Ato marrin pjese bashke edhe ne dasma, duke kenduar per te krijuar atmosferen tek fansat e tyre.

Se fundmi afer festave te fundvitit ato erdhen me nje kenge te re.

Në këtë këngë të fundit, nënë e bijë iu dedikojnë këngë hallave, duke thurur fjalët më me vlerë.

Për më shumë, dëgjojeni…

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit