Web Analytics
BallinaSHOWBIZKëngës rrëqethëse të Mozzik për Hanën nuk i rezistoi dot as Arbana...

Këngës rrëqethëse të Mozzik për Hanën nuk i rezistoi dot as Arbana Osmani

Sapo hyri mesnata, Mozzik lançoi projektin e tij “Të dua”, për të cilin kishte ditë që na paralajmëronte.

Mbrëmë u surprizuam të gjithë kur mësuam se në fakt ky projekt i dedikohej vajzës së reperit, Hanës.

Në këngë ai shpreh dhimbjen e madhe për largësinë nga e bija, që tashmë ka nisur t’i bëjë pyetje që e vënë në siklet si “Pse s’po vjen të flesh me mua dhe mamin?”.

Këngës rrëqethëse nuk i ka rezistuar dot as Arbana Osmani, që si nënë e tre fëmijëve tashmë, e ka goditur thellë ky projekt, në InstaStory, Arbana ka ndarë videon e Mozzik, teksa shkruan: “I mbani dot lotët?”

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit