Web Analytics
BallinaSHOWBIZKëngët që u bënë virale falë ‘Big Brother VIP Albania’

Këngët që u bënë virale falë ‘Big Brother VIP Albania’

Teksa dëgjonin Beniadën të këndonte “O llokum” ose “Parfum”, apo këngët e kënduara nga Elgit Doda që u komentuan si dedikime për ish-çiftin Bora-Donald, apo “Tradhtare” që patjetër është bërë për Ilirin, jo pak njerëz iu drejtuan YouTube-it për të dëgjuar këngët të cilat u bënë virale në rrjete sociale për shkak të BBV.

Ja po i rikujtojmë.

E nisim me këngën “Diell” të Fifit, të cilën ajo e shkroi gjatë kohës kur ishte banore e shtëpisë.

Vazhdojmë me playlistën e Beniadës:

Sefe Duraj – “O llokum”

Sinan Hoxha – “Parfumi”

Poni – “Hopa hopa”

E si të mos përmendim “Tradhtare” dhe frazën e famshme “e ka bo për mu”.

Tani koha e playlistës së Donaldit.

Elgit Doda – “TL”

Elgid Doda – “Ku je”

A din pse? Se jan do dit’…Shumë njerëz iu rikthyen “Besom” të Ylli Limanit ft. Dj Dagz & PM pasi djemtë e këndonin vazhdimisht në shtëpi.

Ndoshta duhet të përmendim edhe “Piloti i zemrës” frymëzuar nga Monika dhe parashutisti që shfaqej herë pas herë në qiell.

E mbyllim me dy këngët që patjetër u komentuan dhe shpërndanë masivisht për shkak të dramave në BBV:

Semi Jaupaj – “Mos u kthe”

Beatrix Ramosaj – “Faj/Anabelmagazine

Degjo nje pjese te ketyre kengeve:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit