Këngëtares Ronela Hajati nuk ia ndjen, e bënë ‘horë’ Melisen

Këngëtarja Ronala Hajati duket se ka filluar shoqëri të shpeshtë me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

Që kur debutoj në muzikë Melisa, Ronela ishte ajo e cila e mbështeti vazhdimit, shkruan InfoKosova.

Edhe ditën e sotme ajo u pa e afërt me konkurrenten.

Teksa po qëndronin në të njëjtën makinë, ishte Ronela ajo e cila po xhironte një video nën shoqërimin e këngës së Loredanes dhe Mozzik dhe më pas e publikon në instagram.

Kënga e këtyre të fundit është pothuajse në gjuhën Gjermane.

“As një fjalë të vetme nuk e marr vesh”, dëgjohet teksa thotë Melisa, ku Ronela fillon të qesh./InfoKosova/