Web Analytics
BallinaUncategorizedKëngëtari i famshëm shokon një punonjës restoranti, kjo është shuma që i...

Këngëtari i famshëm shokon një punonjës restoranti, kjo është shuma që i la bakshish

Këngëtari i njohur Harry Styles ka bërë një gjest shembullor.

Harry Stylesi u sigurua se viti i ri i një shërbyesi të ketë një fillim shumë të bollshëm!

Menjëherë pasi këngëtari 25- vjeçar i “Adore You”, u vu re në pushime në Anguilla me James Corden dhe Adelen, një punonjës në një restorant lokal tha se Styles la një bakshish prej 2.020 dollarësh në një faturë 472 dollarëshe pasi mori pagesën e faturës.

“Duartrokitje për Harry Stylesin që u kujdes për Mr. Big Life!”, shkroi punonjësja në Instagram, së bashku me një foto të faturës, e cila gjithashtu përmbante një shënim të shkruar me dorë nga Stylesit, “Gëzuar Vitin e Ri!”.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit