Web Analytics

Këngëtari i njohur dërgohet në gjendje të keqe me ambulanc në spital

Liam Payne u dërgua me urgjencë në spital teksa ishte me pushim romantike me partneren e tij, pasi vuante nga dhimbje të padurueshme në veshka.

Këngëtari i One Direction, 30 vjeç, u sëmur gjatë një udhëtimi në Liqenin e Komos në Itali me partneren e tij Kate Cassidy, raportoi The Sun.

Liam njoftoi muajin e kaluar se kishte anuluar një turne në Amerikën e Jugut për shkak të një “infeksioni të rëndë të veshkave” për të cilin ishte shtruar përsëri në spital.

Burimet e The Sun thonë se ylli po festonte një vjetorin e tij me Kate kur u sëmur në shtëpinë e tyre të pushimit dhe u dërgua në spital me ambulancë.

Mësohet se aktualisht ndodhet në spital dhe do të qëndrojë për disa ditë.

Një burim tha: “Liam është në një gjendje të keqe, por ai është në vendin më të mirë që mund të jetë dhe më në fund mjekët do të jenë në gjendje të marrin një kontroll mbi atë që po ndodh.

Sigurisht që ai është i mërzitur që udhëtimi i tij me Kate në liqenin e Komos u shkatërrua, por të paktën ajo ishte aty për ta ndihmuar kur ai u sëmur.

Mjekët e kanë paralajmëruar që të mos presë të dalë për t’u kthyer në shtëpi për të paktën gjashtë ditë të tjera.

Ata duan të bëjnë çdo test të mundshëm për të kuptuar plotësisht problemin, por tani ata dyshojnë se ekziston një problem themelor që vazhdon prej kohësh dhe po përkeqësohet.”

Nga rubrika