Këngëtari kosovar i prekur me Covid 19 tregon çfarë ka hequr

I ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi”, këngëtari Fahrush Azemi ka treguar për herë të parë se ka qenë i prekur me virusin Covid-19.

Ai ka bërë të ditur se tashmë e ka kaluar, por që nuk ka qenë aspak e lehtë për të dhe familjen.

Ndërkohë, u ka bërë thirrje të gjithëve që të kenë kujdes.

Shiko Videon:

https://video.gjirafa.com/gjesi-artistet-ne-perkrahje-te-dua-lipes-e-rita-ores