Web Analytics
BallinaUncategorizedKëngëtarit të njohur shqiptar ia hedhin 8 mijë euro fals në dasmë

Këngëtarit të njohur shqiptar ia hedhin 8 mijë euro fals në dasmë

Këngëtari i njohur shqiptar, Gena ka folur për dasmat shqiptare, ai ka treguar traditat e dasmave si dhe fenomenin e hedhjes së parave.

I ftuar në “Top Channel” ai rrëfeu një histori personale për të cilën është ndjerë në siklet.

Gena ka treguar se si disa vite më parë atij i kishin hedhur 7 – 8 mijë euro fals dhe këtë e kishte kuptuar momentin kur paratë i kishte dërguar në bankë.

Videon e plotë mund ta shihni me poshte.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit