Web Analytics

Këngëtarja bën ndryshimin drastik në “Ferma VIP”, ja si duket ajo

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Xhesika Polo është një nga konkurrentet e “Ferma VIP” që krijoi menjëherë pëlqim te publiku.

Ajo është mjaft aktive në fermë, ndërsa së fundmi ka ardhur me një ndryshim në pamje.

Ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim, me flokë të shkurtër, Xhesika është shfaqur sot me flokë të gjatë dhe kaçurele.

Pamja e re e Xhesikës u pëlqye shumë nga fermerët e tjerë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Të FUNDIT