Web Analytics

Këngëtarja dhe aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë, publikohen fotot duke dalë nga spitali

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Vanesa Hudgens, është bërë nënë.

Ajo ka mirëpritur fëmijën e parë, të cilin e ka me bashkëshortin, atletin Cole Tucker.

Ajo lindi fëmijën të mërkurën, në ditën kur burri i sajTucker festoi 28-vjetorin e lindjes.

Gjinia e fëmijës nuk dihet ende, shkruan Entertainment Tonight.

Shiko foton:

Nga rubrika