Këngëtarja kosovare muziken e ka harru, tek pozat seksi kaq shumë është fokusu!

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ajo ka bërë me dije se ndodhet për pushime në një vend bregdetare.

Krelani ka pozuar me bikini dhe të njëjtën kohë ka fokusuar asetet e saj.

Kujtojmë se Krelani deri më tash ka bërë disa ndërhyrje estetike, duke ndërruar kaq shumë në pamjen e saj.

Ndryshe, ajo shquhet për potencën e saj vokale ani pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor./IndeksOnline/