Këngëtarja kosovare publikon videon me lëvizje provokuese

Quhet Anita Latifi dhe jeton në Gjermani.

Këngëtarja nga Kosova është shumë aktive në rrjetet sociale dhe atje ka hedhur një video shumë provokative.

Edhe pse nuk zbuloi shumë nga trupi i saj, ajo bëri ca lëvizje provokuese.

Videon mund ta shihni më poshtë:

Anita Latifi

Gepostet von VIPa Klips am Mittwoch, 29. Januar 2020