8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Këngëtarja shqiptare fotografohet me bikini, por linjat e saj tërheqin gjithë vëmendjen

Këngëtarja shqiptare fotografohet me bikini, por linjat e saj tërheqin gjithë vëmendjen

Ajo njihet si një nga këngëtaret me një zë shumë të veçatë dhe me këngë mjaft të bukura, por gjithashtu edhe për disa kilogramë më tepër.

Po flasim për Fifin,e cila së fundmi solli edhe një bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Pak ditë më parë ajo është fotografuar nga “Panorama” teksa pushonte me miqtë e saj në Dhërmi.

Fifi duket se nuk kompleksohet aspak nga linjat e saj dhe del hapur në publik, edhe pse është një personazh tashmë publik dhe e di fare mirë se mund të fotografohet.

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics