Këngëtarja shqiptare shijon ditët e nxehta në det, provokon ndjekësit me pozën

Këngëtarja shqiptare duket tejet supersesksi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, po i shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Duket se as asaj, pandemia nuk ia prishi planet dhe duket se po e shijon në maksimum detin.

Anxhelina ka ditë që po publikon imazhe ku duket sesksi e veshur në bikini, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Në mes të detit, në bikini të zeza dhe duke marrë pozën provokuese, Anxhelina u kthye në emrat e komentuar në media./Lajmi.net/