Web Analytics
BallinaUncategorizedKërcen mbi shpinën e shoferit të autobusit dhe ia merr timonin, pasagjerët...

Kërcen mbi shpinën e shoferit të autobusit dhe ia merr timonin, pasagjerët fluturojnë nga dritaret kur përplasen me një veturë tjetër

Nëntë pasagjerë janë lënduar në Kinë, kur një burrë i paidentifikuar kur kërceu dhe mori kontrollin e autobusit, ku si pasojë ndodh një aks.ident i tmerrshëm.

Në videon e postuar më poshtë mund të shihet një burrë duke kërcyer pranë timonit i cili më pas është arrestuar nga policia, ndërsa arsyet e këtij veprimi mbeten të panjohura.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 6:37 sipas orës lokale, në regjionin Guangdong në pjesën jugore të Kinës.

Siç mund të shihet në video i dyshuari afrohet ngadalë te shoferi, ia merr me dhunë timonin që e kthen me dhunë në anën e djathtë, ku si pasojë shoferi përleshet me të që ta rimarrë kontrollin mbi timonin.

Videoja përfundon në sekondën e 23-të, kur i dyshuari së bashku me pasagjerët fluturojnë nga dritarja kur përplasen.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/170736194181570/

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit