Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITKërkohet ndihmë për 16-vjeçarin që humbi vëllaun dhe motrën po nga e...

Kërkohet ndihmë për 16-vjeçarin që humbi vëllaun dhe motrën po nga e njëjta sëmundje

Më se e dhimbshme, kjo është njëra prej arsyeve më të forta pse njerëzit që e njohin kanë filluar fushatë për t’i dalë në ndihmë.

Bëhet fjalë për Fisnikun, 16-vjeçarin nga Prishtina, i cili po vuan nga një sëmundje, shërimi i së cilës mund të bëhet vetëm jashtë vendit.

Më të dhimbshëm rastin e bën edhe fakti se të njëjtit, gjithnjë sipas raportimeve, i kanë nderruar jete motra dhe i vëllai, dhe po nga e njëjta sëmundje.

Njerëzit vullnetmirë tashmë kanë publikuar edhe të dhënat për ta ndihmuar familjen e tij që të arkëtojë shumën e nevojshme për shërim.

Më poshtë edhe postimi i një psikologu klinik, ndërsa kujtojmë se edhe Fondacioni Firdeus e kanë vënë në radhët e rasteve urgjente për ndihmë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit