Kësaj pamje të Marinës, Geti nuk do të mund t” rezistojë dot

Marina Vjollca, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun, ajo e udhëheqë emisionin e humorit, Klaniforina, që transmetohet çdo vikend.

Përveç talentit në fushën e prezantimit, Marina cilësohet edhe për bukurinë dhe paraqitjet e ndryshme që i bën çdo edicion.

Së fundmi ajo është shfaqur me një pamje mahnitëse në një palë pantallona, ku gjoksi i madh i madh merr gjithë vëmendjen.

Bukurisë së saj Geti nuk do të mund t”i rezistojë./ORAinfo/