Kështu dukej Bora kur ishte e vogël

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të bukura në trojet shqiptare.

Ajo shpesh merr vëmendjen e medieve rozë për bukurinë që ajo posedon, e po ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkuan ”Kosovarja”.

Para pak ditëve, Bora ka shpërndarë disa kujtime nga fëmijëria dhe adoleshenca e saj, mazhet tregonin se Bora ishte aq e bukur sa është edhe sot.

Ndër të tjera, Bora po përflitet mjaftë shumë edhe për raportin e saj me Donaldin, nuk dihet nëse dyshja do të kthehen siç ishin më parë pas asaj që ndodhi në BigBorther VIP./Kosovarja/