Kështu dukej Luana kur ishte vetëm 16 vjeçare

Luana ka ndarë një foto nga koha kur ishte 16 vjeçare.

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vjen thuajse gjithmonë me dukje sensitive në ekranet televizive.

Luana është shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe është thuajse gjithmonë në kontakt me fansat e saj.

Ajo ka publikuar sot në rrjete sociale disa foto të saj, të realizuara shumë vite më parë.

Luana ishte fotografuar për revistën “Jeta”, në kohën kur ishte ende zeshkane, prezantuesja e njohur shihet me shumë kilogramë më pak, ndërsa në atë kohë ka qenë vetëm 16 vjeçare.

“13 vite më parë , duke poz.uar per kopertinen e revistes Jeta”, shkroi ajo.