Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu dukej Megi Pojani pa grim shumë kohë më parë e kështu...

Kështu dukej Megi Pojani pa grim shumë kohë më parë e kështu duket sot

Megi Pojani është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, kjo fal gjithë provokimeve që bënë në rrrjetet sociale.

Përpos asaj, Megi është edhe një super femer terheqese e cila mahnit vazhdimisht me stilin e saj.

Së fundm, ajo ka filluar pushimet dhe nga atje po qëndron mjaftë aktive me postime të ndryshme.

Ajo ka ndarë në InstaStory një imazh ky shihet fytyra e saj pa pikë grimmi, ani pse kishte vënë syze dukej bukur ndersa shume ndryshe dukej ajo pa grim shume kohe me pare.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit