Stine është njëri nga këngëtarët tanë i cili thuhet se ka pas shumë femra të shoubizit në dorën e tij, këtu duke përfshirë edhe moderatoren e njohur Roza Lati, shkruan “InfoKosova”.

Stine dhe Roza ishin në një lidhje dashurie në rininë e tyre të hershme, ku dhe më pas u ndanë.

Ata sa ishin në një lidhje dukeshin shumë të dashuruar, por nuk dihet akoma se ç’ndodhin mes tyre që i dhanë fund asaj romance.

E vitet kaluan dhe Roza ka pësuar shumë ndryshime në pamjen dhe trupin e saj.

Ajo ka bërë edhe ndërhyrje kirurgjikale siç edhe e ka pranuar vet publikisht.

Por, ne sonte do t’iu kthejmë në kohë, kur ajo ishte e re dhe e dashuruar marrëzisht në Stinen./InfoKosova/

Ja si dukeshin çifti simpatik: