Kështu dukej si fëmijë, këngëtarja që sot ekpozohet e tëra

Ka zë dhe vokal të jashtëzakonshëm.

Flaka Krelani është këngëtarja që rrëm beu shumë çmime me projektet e saj të mrekullueshme.

Paralelisht me sukseset në karrierë ajo është komentuar për ndërhyrjet e shumta në pamje, duke u transformuar në një femër tjetër.

Format e saj bom bastike i eks pozon vazhdimisht në rrjetet sociale duke marrë poza sa më joshëse.

Preferon që gjithmonë të duket glamuroze me grim të rëndë, fustane të ngushta e sa më të hapura duke vë në pah linjat trupore.

I ka në qejf ndryshimet drastike, andaj herë pas here rre zikon të bëjë lloj lloj ndryshimesh që të duket sa më tërheqëse.

Por para se të transformohej ajo ishte një fëmijë i këndshëm me një buzëqeshje të ëmbël.

Flaka sonte ka zbuluar për fansat një imazh kur ishte vetëm katër vjeçe.

Ajo dukej një fëmij tejet i këndshëm dhe një trashaluqe e bukur./Kosovarja/