Kështu dukej Yllka Gashi në vitin 1999

Yllka Gashi që një kohë të gjatë vazhdon të cilësohet si ndër aktoret më të mira.

Edhe pse që një kohë të gjatë ka pauzuar në profesionin e saj, emri i saj vazhdon të qarkulloj në mediat rozë.

Postimet e shumta nuk i ndal në rrjete sociale, duke publikuar foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Yllka ka rikujtuar një fotografi nga viti 1999, ku duket me një fytyrë engjëllore.

Ndryshe, ajo ka theksuar që fotografia është e shkrepur nga Eliza Hoxha.

Kujtojmë, tani aktorja është e martuar dhe ka një vajzë.