Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu duket Adelina kur është pa pikë grimi

Kështu duket Adelina kur është pa pikë grimi

Adelina Tahiri është një ndër femrat me te bukura shqiptare, ajo eshte nder personazhet që merr vëmendje rreth jetës që bën.

Ajo në çdo postim që bën duket perfekte me stilin që ka, duke u përkujdesur për pamjen fizike gjithmonë.

Sot, këngëtarja shfaqet më ndryshe pa pikë grimi dhe që duket krejt e thjeshtë.

Edhe në këtë gjendje, Adelina bën dritë dhe shkëlqen.

Ju duket kështu?/kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit