Kështu duket Arta Elezaj të shtunave

Arta Elezaj është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Kjo për shkak paraqitjeve të saja.

SIgurisht që çdo postim i saj kthehet në lajmin e mediave rozë duke u komentuar kështu nga të gjithë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Arta ka postuar disa foto tipike të vikendit ku shihet sportive dhe me shumë stil.