Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu duket fytyra e Shkurte Gashit pa pikë grimi

Kështu duket fytyra e Shkurte Gashit pa pikë grimi

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura nga publiku.

Ajo shpesh ndanë imazhe të ndryshme me ndjeksit në Instagram.

Vëmendje ka marrë një detaj në imazhin e fundit.

Këngëtarja shihet pa pikë grimi në fytyrën e saj dhe po duket kaq bukur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit