Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu duket Jehona me flokë natyrale

Kështu duket Jehona me flokë natyrale

Jehona Sopi gjithmonë bën dritë me fytyrën natyrale që ka.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, duke qenë gjithmonë e afërt me ndjekësit e saj.

Në një foto që ka publikuar së fundmi, Jehona shihet në thjeshtësi dhe shkëlqen me flokët natyrale.

Këtë vetë e ka dëshmuar ajo me mbishkrimin që ka bërë përballë imazhit, ‘Floket bio pra’.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit