Kështu duket Jonida Vokshi pas lindjes

Aktorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi ka disa ditë që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe burri i saj Besnik Krapi, u bënë prindër për herë të parë, duke iu gëzuar ardhjes në jetë të vajzës së tyre.

Jonida ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shihet para laptopit.

“Duke kërkuar në google: Përse po qan kaq shumë Emi”, ka shkruar ajo me shaka, derisa paraqitet e lumtur me vajzën e vogël.